Producenci
Regulamin konkursu Bazgrołki

REGULAMIN KONKURSU "PLANUJ KREATYWNIE Z BAZGROŁKAMI"

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Konkurs jest organizowany pod nazwą “Planuj kreatywnie z Bazgrołkami.”
 2. Organizatorem Konkursu jest sklep Bazgrołki (Mapu Group Magdalena Puchalska; NIP 1132644315; Ostrobramska 134 lok.11; 04-026 Warszawa) wraz z Patrycją Borowską (@oczami.patki <- instagram)
 3. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na profilu instagramowym www.instagram.com/bazgrolkisklep w dniach 9-20.11.2020 (godzina 23:59)

2. WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

 1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba fizyczna, która: posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą udział w Konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego.
 2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie następujących warunków:

a) osoba biorąca udział w Konkursie musi posiadać status Uczestnika zgodnie z § 2 pkt 1

b) wrzuci post konkursowy na zadany temat między 9-20.11.2020

c) oznaczy na zdjęciach @bazgrolkisklep @pracowniaprezentowpl @oczami.patki

3. NAGRODY

 1. Nagrody w Konkursie: I miejsce BOX Kreatywny; wyróżnienie nr I - notes travel lub boho, wyróżnienie nr II kubek Bullet Żurnalistka
 2. Zdobywcą nagrody w Konkursie jest Uczestnik, wybrany przez organizatora, który spełni wszystkie warunki konkursu.
 3. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.
 4. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranej 27.11.2020 na instastories na profilu www.instagram.com/bazgrolkisklep.
 5. Celem potwierdzenia chęci przyjęcia nagrody, powiadomiony Laureat powinien odpowiedzieć na instagramie na profilu @bazgrolkisklep lub pocztą elektroniczną na adres kontakt@bazgrolki.pl do 28.11.2020. 23:59 pod rygorem utraty prawa do nagrody.
 6. Otrzymana nagroda zostanie wysłana do Laureata Konkursu na koszt organizatora, na adres wskazany przez Laureata, na terenie Polski, w dniach 07-14.12.2020
 7. W myśl niniejszego regulaminu, każdy uczestnik zwalnia serwis instagram z odpowiedzialności za konkurs prowadzony przez Bazgrołki
 8. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook i Instagram, ani z nim związany.

4. DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU

 1. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu, adresu konta poczty elektronicznej, numeru tel. kontaktowego niezbędnych do przekazania nagrody.
 2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

5. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych.

 

Newsletter
Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl